وب سرویس سپیدار | اتصال سپیدار به ووکامرس | افزونه ووکامرس سپیدار

وب سرویس سپیدار وب | sepidar api

فروشگاه اینترنتی با طعم نرم افزار حسابداری سپیدار و دشت

نرم افزار حسابداری متصل به فروشگاه اینترنتی

افزونه حسابداری ووکامرس: نرم افزار حسابداری را به سایت متصل کنید

با گسترش فروشگاه های اینترنتی و افزایش تراکنش های بانکی، تغییرات زیادی در عملیات خرید و فروش و ثبت این فرآیند ایجاد شده است. در ابتدا این مرحله دشوار بود و حسابداران مجبور بودند هر بار تمام فاکتورهای فروشگاه اینترنتی را به صورت دستی وارد نرم افزار حسابداری و انبار کنند. این کار بسیار زمان بر است و احتمال خطای انسانی زیاد است. ضمناً پس از وارد شدن هر فاکتور خرید یا فروش به سیستم حسابداری و ذخیره سازی، موجودی جدید را از نرم افزار گرفته و به صورت دستی در فروشگاه اینترنتی وارد می کنند. اما با معرفی نرم افزارهای حسابداری متصل به فروشگاه های اینترنتی، تمامی این عملیات مالی به راحتی انجام می شود و حسابداران نگران حجم بالای فروش آنلاین نیستند. با کمک این نرم افزار نیازی به انتقال فاکتور بین دو سیستم نیست و در عین حال نیازی به درخواست موجودی کالا در انبار نیست.

معرفی پلاگین حسابداری سپیدار و ثبت اپلیکیشن دشت دشت

افزونه اکانت های ووکامرس چیست؟

همانطور که می دانید امروزه ساخت وب سایت برای فروشگاه اینترنتی یکی از نیازهای مهم کسب و کارها می باشد. اما سوالی که پیش می آید این است که افزونه حسابداری ووکامرس چیست؟ WooCommerce افزونه ای برای وب سایت های وردپرسی است که از طریق آن می توانند ویژگی های شگفت انگیزی را در اختیار کاربران و مشتریان خود قرار دهند. این افزونه رایگان به شما امکان می دهد محصولات خود را بفروشید و خدمات خود را بر روی پلتفرم وردپرس ارائه دهید.
در صورت استفاده از این افزونه، محصولات و خدمات شما به راحتی در دسترس مشتریان شما قرار می گیرد و فروش شما را آسان می کند. شما می توانید به راحتی فروشگاه اینترنتی خود را مدیریت کرده و محصولات خود را بدون محدودیت زمانی و مکانی به دست مشتریان خود برسانید. در عین حال با اطلاعاتی که در مورد محصولات خود ارائه می دهید، آنها را برای انتخاب و خرید آسان راهنمایی می کنید.
آمار نشان می دهد که فروشگاه های آنلاین زیادی در سراسر دنیا با استفاده از این افزونه ایجاد شده اند و نشان می دهد که قابلیت استفاده و تجربه کاربری بسیار خوبی دارد. علاوه بر این افزونه حسابداری ووکامرس دارای قالب های زیادی است که بدون نیاز به دانش برنامه نویسی می توان از آنها استفاده کرد.
به این ترتیب با کمک افزونه حسابداری می توانید وب سایت خود را به فروشگاهی با امکانات فراوان تبدیل کنید. علاوه بر این، افزونه WooCommerce به گونه ای طراحی شده است که به شما امکان می دهد آن را تغییر دهید و نیازها و ترجیحات فروشگاه خود را اضافه کنید. البته اگر می خواهید افزونه متن باز ووکامرس را اصلاح کنید، باید زبان برنامه نویسی php را بدانید تا بتوانید این افزونه را توسعه دهید و امکانات زیادی را به فروشگاه آنلاین خود اضافه کنید.

مزایای یکپارچه سازی نرم افزار حسابداری آنلاین چیست؟

حتما می دانید که این روزها یک فروشگاه اینترنتی و یک فروشگاه 24 ساعته یک نیاز راحت و اساسی برای تجارت است. اگر هنوز یک فروشگاه آنلاین راه اندازی نکرده اید، مشتریان زیادی را از دست داده اید و باید بستری را برای مشتریان خود فراهم کنید تا بتوانند زمان خود را صرف کنند و در سریع ترین زمان ممکن خرید کنند.
در عین حال داشتن نرم افزار حسابداری مرتبط با وب سایت فروشگاه بسیار مهم است. مشکلی که بسیاری از مدیران مالی با آن مواجه هستند نحوه اتصال نرم افزار به فروشگاه اینترنتی است. در واقع تأیید کلیه فاکتورهای خرید و فروش ضعیف و ناهماهنگ در عملکرد بود. در عین حال کنترل موجودی در فروشگاه اینترنتی و کنترل قیمت محصولات یکی از مشکلات دیگر فروشگاه های اینترنتی بود.
اما امروزه با اتصال نرم افزارها و فروشگاه های آنلاین، تمامی عملیات داده ها به راحتی و با درصد خطای پایین انجام می شود. در فرآیند اتصال نرم افزار به سایت تجارت الکترونیک، تمامی CMS ها را می توان به نرم افزار یا انبار متصل کرد.

فروشگاه اینترنتی وردپرس ووکامرس

اگر یک فروشگاه آنلاین بر اساس فروشگاه ساز وردپرس WooCommerce دارید، می توانید از مشاوره رایگان خرید افزونه ما استفاده کنید. برای دریافت مشاوره رایگان در فرم درخواست حتما موارد زیر را پر کنید.

  • فروشگاه اینترنتی وردپرس ووکامرس
  • فروشگاه اینترنتی انحصاری

اگر فروشگاه آنلاینی دارید که به طور ویژه برای شما با استفاده از زبان های برنامه نویسی مانند PHP و غیره توسعه و منتشر شده است، می توانید از ویزارد توسعه برای اتصال به وب سرویس فروشگاه آنلاین استفاده کنید.

فروشگاه اینترنتی جدید

اگر می خواهید یک فروشگاه اینترنتی متصل به نرم افزار سپیدار ایجاد کنید، می توانید بدون هیچ دانش فنی یک فروشگاه اینترنتی ایجاد کنید. برای مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را پر کنید.

آیا برای اتصال نرم افزار حسابداری فروشگاه به سایت به چیزی نیاز دارید؟

پیش نیازهای ارائه دهنده برنامه فعالیت مورد نیاز وب سرویس های فروشگاه اینترنتی، سیستم حسابداری، دریافت و پرداخت، فروش و خرید انبار سپیدور سیستم آسیا، امکان ارسال و دریافت اطلاعات در نرم افزار را به فروشگاه اینترنتی میسر می سازد.
خرید آدرس IP ثابت، مودم و دسترسی به اینترنت به زیرساخت ارتباطی برای ارسال و دریافت اطلاعات از ارائه دهندگان خدمات اینترنتی خرید یا توسعه قابلیت اتصال فروشگاه آنلاین به وب سرویس شرکت توسعه و توسعه دهنده فروشگاه آنلاین یا یک افزونه اتصال برای فعال کردن امکان ارسال و دریافت اطلاعات فروشگاه اینترنتی به نرم افزار.

 

سپیدار وب ارائه دهنده های راهکارهای آنلاین نرم افزار حسابداری سپیدار و دشت همکاران سیستم.

وب سرویس سپیدار | اتصال سپیدار به ووکامرس | افزونه ووکامرس سپیدار.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *