افزایش فروش و کارایی با سیستم CRM برای کسب و کار شما با پارس ویتایگر

نرم افار crm پارس ویتایگر

سیستم CRM چیست؟

سیستم مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) بخشی جدایی ناپذیر از هر بخش بازاریابی، فروش و توسعه کسب و کار و همچنین شرکت های CRM است. سازماندهی و حفظ روابط با مشتریان و حفظ یک سیستم مدیریت ارتباط با مشتری فوق العاده برای CRM کسب و کارهای کوچک تا CRM کسب و کارهای بزرگ بسیار مهم است. یک سیستم CRM، در قالب بهترین نرم افزار CRM، به کاربران کمک می کند تا مخاطبین را سازماندهی، دسته بندی و اولویت بندی کنند و همچنین بر روابط با مشتریان و مشتریان قبلی، فعلی و آینده نظارت کنند.

دفترچه های آدرس و رولودکس های گذشته به CRM های امروزی تبدیل شده اند. با دفترچه آدرس پیچیده، می‌توانید اطلاعات تماس دقیق را اضافه کنید، سابقه ایمیل را به دست آورید و حتی مخاطبین را در گروه‌هایی دسته‌بندی کنید. اما با CRM، شما قادر به انجام همه این کارها و خیلی بیشتر هستید. “R” در CRM دقیقاً همان کاری را انجام می دهد که شما فکر می کنید: به شما کمک می کند تا روابط خود را پیگیری کنید. این به شما کمک می کند تا بر مدیریت ارتباط با مشتری تمرکز کنید.

سیستم های CRM توصیه شده

اینها برخی از سیستم های CRM توصیه شده در بازار هستند:

CRM فروش
Zendesk
Oracle NetSuite
یک کسب‌وکار خوب، هر چه که باشد، به‌ویژه آنهایی که شرکت‌های CRM هستند بیش از حد متکی به روابط خوب و پرورش یافته با مشتری هستند. وقتی یک محصول خریداری می شود، خیلی بیشتر از یک تراکنش اعتباری- بدهی ساده اتفاق می افتد. مشتری اطلاعات محصول را از کجا پیدا کرده است؟ خرید مشتری چقدر طول کشید؟ آخرین باری که مشتری خرید کرده چه زمانی بوده است؟ پاسخ به سوالاتی از این دست پایه و اساس داده هایی است که در CRM ذخیره می شود. در دراز مدت، داده ها و تجزیه و تحلیل ارائه شده توسط یک سیستم CRM می تواند یک دارایی ارزشمند برای شرکت باشد.

یک سیستم CRM با عمل به عنوان یک مخزن مرکزی برای تمام اطلاعات مربوط به مشتریان و مشتریان بالقوه و معاصر، به روش های زیر به شرکت کمک می کند، از بازاریابی گرفته تا روابط عمومی و شرکت های CRM:

سطح رضایت مشتری بهبود یافته است

هرچه بیشتر در مورد مشتری خود (رفتارها، ترجیحات و نیازهای آنها) بدانید، شانس بیشتری برای ارضای نیازهای آنها و جلب اعتماد آنها خواهید داشت. ابزارهایی مانند Pipedrive به کاربران کمک می کند تا خط لوله فروش را در طول مراحل متعدد آن دنبال و تجزیه و تحلیل کنند.

افزایش درآمد

CRMها با کمک به تدوین استراتژی و با از بین بردن چشم‌اندازهای پوسیده (مشتریانی که انتظار نمی‌رود دیگر تبدیل شوند)، به شرکت‌ها اجازه می‌دهد تا بازاریابی هدفمند و کارآمدی انجام دهند که منجر به افزایش درآمد مثبت می‌شود. به عنوان مثال، Freshsales سرنخ های معتبر را با اجازه دادن به شما در گروه بندی آنها و کمک به حذف ناخواسته ها در اولویت قرار می دهد.

ساده سازی  فروش

خط لوله فروش فرآیندی است که با اولین تعامل انجام شده با مشتری آغاز می شود و تا خرید واقعی ادامه می یابد. با استفاده از CRM، کسب‌وکارها می‌توانند خطوط لوله خود را ساده‌سازی کنند و با یافتن نرخ ریزش معمول مشتریان خود و حذف تنگناها از قیف فروش، درآمد مورد انتظار را پیش‌بینی کنند. خط لوله دوشنبه، همانطور که در زیر مشاهده می‌کنید، بصری و بسیار کاربرپسند است و انتقال سرنخ‌ها از یک مرحله به مرحله دیگر را آسان می‌کند.

ارتباطات داخلی کارآمد

با استفاده از CRM ها و بهترین نرم افزار CRM، شرکت ها می توانند اطمینان حاصل کنند که تمام بخش های داخلی در یک صفحه هستند. داده های یکسانی برای کارمندان در تمام بخش های مربوطه در دسترس است و ارتباطات یکپارچه ایجاد می کند و همکاری را بهبود می بخشد.

اینها تنها برخی از مزایای بسیاری است که یک سیستم CRM سازمانی ارائه می کند. اگر می خواهید شرکت شما موفق باشد باید ادامه مطلب را بخوانید. به گفته IBM، اگر در عصر مدرن از CRM استفاده نکنید، حدود 79 درصد از سرنخ‌های شما تبدیل نمی‌شوند.

چگونه یک CRM مناسب برای کسب و کار خود انتخاب کنم؟

اگر بالاخره تصمیم گرفتید کار درست را انجام دهید و یک CRM دریافت کنید، در اینجا لیستی از مهمترین مواردی که باید هنگام انتخاب یکی از ابزارهای CRM به آنها توجه کنید، آورده شده است.

سهولت استفاده و پشتیبانی

سیستم‌های CRM اشکال و اندازه‌های مختلفی دارند، بنابراین برخی از ابزارهای CRM ساده‌تر و قابل استفاده‌تر از بقیه هستند. سیستم های CRM مانند Pipedrive و Monday و پارس ویتایگر به دلیل پشتیبانی عالی از مشتری خود شناخته شده اند. قابلیت استفاده یکی از اجزای کلیدی هر سیستم CRM موفق است زیرا توسط مدیران، مدیران و کارکنان اداری به طور یکسان، از CRM کسب و کار کوچک گرفته تا CRM کسب و کار بزرگ، مورد استفاده قرار می گیرد و مهارت ها می تواند بین کاربران بسیار متفاوت باشد. همچنین بهترین CRM را برای مشاغل کوچک پیدا خواهید کرد.

فروشنده CRM شما همچنین باید در صورت نیاز به هرگونه کمک فنی (یا غیره) پشتیبانی با کیفیت ارائه دهد. به همین دلیل مهم است که از بهترین نرم افزار CRM استفاده کنید، چه بهترین CRM برای مشاغل کوچک، کسب و کارهای متوسط ​​یا بزرگ.

امکانات

قابلیت استفاده یک سیستم CRM از اهمیت بالایی برخوردار است، اما لیست ویژگی هایی که دارد در لیست «چیزهایی که یک برنامه CRM را خاص می کند» بالاتر است. البته شما نرم افزار CRM برتر را می خواهید. به همین دلیل است که مقایسه CRM بسیار مهم است.

هنگام خرید CRM، باید اطمینان حاصل کنید که ویژگی هایی که برای موفقیت کسب و کار شما مهم هستند در نرم افزار موجود است. همچنین باید بررسی کنید که آیا به CRM کسب و کار کوچک نیاز دارید یا خیر. شما باید به آنهایی نگاه کنید که به بهترین وجه برای کسب و کار شما مناسب هستند. بهترین نرم‌افزار CRM و CRM ایده‌آل باید دارای ویژگی‌هایی مانند مدیریت تماس، مدیریت سرنخ، مدیریت کمپین، ردیابی ایمیل، مدیریت رسانه‌های اجتماعی، ردیابی خط لوله فروش، معاملات و وظایف، گزارش‌دهی و داشبورد، برنامه‌های کاربردی تلفن همراه و موارد دیگر باشد.

ادغام ها

یکی دیگر از ویژگی های مهم یک سیستم CRM عالی، پشتیبانی آن از ادغام های شخص ثالث است. اکثر CRMهای مدرن و نرم افزارهای برتر CRM به شرکت ها اجازه می دهند تا تمام برنامه های کاربردی حسابداری، ایمیل، ذخیره سازی و تجارت الکترونیکی (مانند Dropbox، QuickBooks، Google Drive، Box و غیره) را که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند، یکپارچه کنند. این کمک می کند تا مطمئن شوید همه چیز متصل، همگام و ساده است. AmoCRM امکان ادغام بسیاری با ابزارهای تجاری محبوب را فراهم می کند.

قابل تنظیم

هر کسب و کاری عناصر و ابزارهای CRM منحصر به فرد خود را دارد و یک سیستم CRM باید بتواند آنها را تکمیل و ترکیب کند. هیچ راه حل یکسانی برای CRM وجود ندارد و فروشنده شما باید بتواند یک راه حل سفارشی ارائه دهد که بتواند مطابق با نیازهای تجاری خاص شما ساخته شود. شما فقط باید به مقایسه CRM نگاه کنید تا بدانید چه چیزی برای شما بهتر است.

امنیت

امنیت یکی دیگر از مشخصه های آشکاری است که در یک سیستم CRM حداقل در نرم افزارهای برتر CRM به آن نیاز دارید. انتظار می رود CRM شما حاوی همه چیزهایی باشد که برای کسب و کار شما نزدیک و عزیز است، و همچنین اطلاعاتی در مورد مشتریان و شرکت های آنها. شما می خواهید که سیستم CRM شما بهترین CRM برای کسب و کارهای کوچک یا کسب و کارهای متوسط ​​تا بزرگ باشد و به شدت ایمن و در برابر حملات دنیای جرایم سایبری ایمن باشد.

 

ما در سپیدار وب، امکان اتصال نرم افزارهای crm را به نرم افزار حسابداری سپیدار، از طریق وب سرویس سپیدار فراهم کرده ایم. همین الات تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *